کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

هتل فوراما جومتین شهر پاتایا

پاتایا یکی از پر توریست ترین شهرای کشور تایلند می باشد این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیار فراوانی می باشد. جدا از تمام این موارد این شهر از هتل های بسیار با کیفیت و زیبایی برخوردار می باشد. در این مطلب قصد داریم که شما را با یکی از بهترین هتل های شهر پاتایا به نام هتل فوراما جومتین شهر پاتایا آشنا نماییم که ممکن است برای شما در زمان سفر به پاتایا مفید باشد.
هتل فوراما جومتین شهر پاتایا

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

هتل های پاتایا ،

هتل 5 ستاره لمردین سامویی

سامویی یکی از جزیره های بسیار زیبای تایلند می باشد که دارای دیدنی های توریستی بسیار زیادی می باشد. این جزیره دارای سواحل بکر و هتل های بسیار زیادی می باشد که از تمام جوانب کامل هستند. در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از هتل های 5 ستاره ی جزیره ی سامویی آشنا کنیم که نام آن هتل لمردین می باشد.
هتل 5 ستاره لمردین سامویی

ادامه مطلب

جاذبه ی گردشگری به نام صخره پدربزرگ و مادربزرگ

تایلند یکی از کشور هایی است که دارای دیدنی های بسیار زیادی می باشد. این کشور در کنار تمام زیبایی های خود دارای جاذبه های گردشگری می باشد که از هر نظر جذاب و زیبا می باشند. در ادامه قصد داریم که شما را با جاذبه ی گردشگری به نام صخره پدربزرگ و مادربزرگ آشنا سازیم.
جاذبه ی گردشگری به نام صخره پدربزرگ و مادربزرگ

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

تایلند ، جزیره ی سامویی ،

هتل زیبای لمردین

کشور تایلند دارای جاذبه گردشگری بسیار فراوانی می باشد و جزیره سامویی یکی از جزایر کشور تایلند می باشد که به عنوان زیباترین جزایر تایلند شناخته می شود این جزیره در کنار تمام زیبایی خود دارای هتل های بسیار زیادی می باشد که در این مطلب قصد داریم یکی از بهترین هتل های جزیره ی سامویی را به شما معرفی کنیم.
هتل زیبای لمردین

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

جزیره ی سامویی ،

با جاذبه های دیدنی و زیبای پاتایا آشنا شویم

 تایلند از زیباترین کشورهای آسیای شرقی می باشد ، پاتایا ( Pattaya ) یکی از شهرهای ساحلی کشور تایلند است که در كناردریا شرقی خلیج تایلند واقع شده است.در 165 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک تثبیت دارد و با اتوبوس در مرزها اسنان 2 دوره و نیم وهن آسیب دارد.دارای آب و هوای نمدار آبداده و خشک است که به 3 فصل تقسیم می شود:فصل گرم و خشک از نوامبر تا فوریه با رطوبت 50% و منصب اشل حرارت 20-30 جایگاه سانتیگراد و رگبارهای کوتاه. بهترین زمان برای سفر و لذت بردن از آب و هوا.فصل گرم و تیز از مارس تا می با رطوبت 75% و جایگاه حرارت 30-40 جایگاه سانتیگراد و بارندگی های گهگاه.فصل گرم و بارانی از ژوئن تا اکتبر با رطوبت 90% و جایگاه حرارت 25-35 ساقه پایگاه سانتیگراد و بارندگی های اكید و طولانی.پاتایا یکی از مقاصد اصلی گردشگران تایلند است وسالانه بیش از پنج میلیون توریست را جذب می کند.تفریحاتی همچون شنا، جت اسکی، آبخیز سواری،اسکی روی آب، قایق سواری و غواصی در سواحل پاتایا امکانپذیر است.در زیر به برخی از جاذبه ای گردشگری و مکان هلا دیدنی و توریستی پاتایا تلمیح می کنیم پس با وبلاگ گردشگری تایلند همراه باشید تا  با جاذبه های دیدنی و زیبای پاتایا آشنا شویم.

"


ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

شهر پاتایا ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات