کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

آب و هوای مناسب برای سفر به شهر بانکوک

یکی از مواردی که باید قبل از سفر در مورد آن بیشتر اطلاعات داشته باشید این موضوع است که از آب و هوایی مناسب آن شهر یا کشور خبر داشته باشید تا بتوانید زمان خرید بلیط وسفر خود را برنامه ریزی کنید. مهم ترین موضوع این مطلب این است که از فواصل مقصد خود آگاهی کامل داشته باشید. در ادامه در مورد آب و هوای مناسب برای سفر به شهر بانکوک بیشتر خواهیم گفت.
آب و هوای مناسب برای سفر به شهر بانکوک

ادامه مطلب

هتل های معروف سامویی

این جزیره فوق العاده یکی از زیباترین بخش های تایلند می باشد که باعث شده است سالانه بخش عظیمی از مردم nkdh به این جزیره سفر کنند و از جاذبه های گردشگری این جزیره دیدن نمایند. برای اقامت در این جزیره نیاز دارید که در یکی از هتل های این جزیره اقامت نمایید. ما قصد داریم که شما را با هتل های معروف سامویی آشنا سازیم.
هتل های معروف سامویی

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

جزیره ی سامویی ،

هتل های 5 ستاره ی پاتایا

تایلند یکی از زیبا ترین و پر جاذبه ترین کشور های خاور دور تایلند می باشد که سالانه اکثر مردم دنیا به این کشور سافرت می کنند برای همین منظور صنعت گردشگری این کشور بسیار رونق پیدا کرده است و از همه اقسا نقاط جهان به این کشور مسافرت می نمایند. ما در این مطلب قصد داریم که اطلاعات بیشتری در مورد یک از شهر های تایلند در اختیار شما قرار دهیم.در ادامه به هتل ها ی5 ستاره ی پاتایا خواهیم پرداخت.
هتل های 5 ستاره ی پاتایا

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

هتل های پاتایا ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات