تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - فرودگاه بین المللی پوکت

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

فرودگاه بین المللی پوکت

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک مکان توریستی باید داشته باشد، یک فرودگاه خوب برای استقبال از مسافران است که پوکت تایلند با داشتن با داشتن یک فرودگاه بین المللی و مجهز این ویژگی را داراست.

از جمله مهم ترین ویژگی های فرودگاه بین المللی پوکت که به نام مروارید دریای Andeman نیز معروف است بایدگفت که پرواز ها در آن بدون تاخیر و خدماتی که به شما میدهند بسیار کارساز است.

فرودگاه
 بین المللی پوکت
فرودگاه بین المللی پوکت

اگر خواستید تور پوکت را در نوروز امسال انتخاب کنید سعی کنید حتما برای سفر به این کشور از خطوط هوایی امارات یا قطر استفاده کنید چون در کنار خاطرات خوبی که از سفرتان خواهید داشت، خاطره ی خوبی نیز از پروازتون خواهید داشت.

با توجه به محبوبیت روزافزون تورهای پوکت در سراسر دنیا، فرودگاه بین المللی پوکت اقدام به توسعه و بزرگ نمودن فرودگاه خود نموده و سعی دارد این اقدامات را تا پایان سال 2017 در شهر پوکت تایلند به سرانجام برساند

فرودگاه بین المللی پوکت
فرودگاه بین المللی پوکت

با توجه به تغییرات جدیدی که قرار است در فرودگاه رخ دهد، ظرفیت فرودگاه بین المللی پوکت از حدود 8 میلیون نفر به چیزی در حدود 12 - 13 میلیون نفر خواهد رسید که این اقدامی بسیار مناسب برای تورست هایی ست که به این کشور سفر می کنند

در این فرودگاه هواپیمایی های مختلفی فعال هستند که از جمله آن ها می توان به Fly Emirates ، Qatar Airways و ... اشاره کرد.

Qatar Airways
Qatar Airways

Fly Emirates
Fly Emirates


موضوعات مرتبط

کشور تایلند ، تایلند ، جزیره پوکت ،

لینک های مرتبط

Phuket airport ،