تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - پرواز نوروزی به تایلند

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

پرواز نوروزی به تایلند

پرواز نوروزی به تایلند

برای سفر نوروز امسالتان به تایلند ساک های خود را ببندید و با خیال راحت به این کشور توریستی سفر کنید ، فاصله هوایی تهران تا بانکوک مستقیم هفت ساعت می باشد و با توجه به سه و نیم ساعت اختلاف ٬ اگر از فرودگاه امام خمینی تهران ساعت هشت صبح پرواز داشته باشید ساعت شش و نیم عصر همانروز در فرودگاه بانکوک فرود خواهید آمد. و تا خروج از فرودگاه و تحویل اتاق هتل در بانکوک ساعت هشت شب می شود.

پرواز نوروزی به تایلند
پرواز نوروزی به تایلند

شهر زیبای پاتایا

پس در برنامه ریزی روز اول نوروز سفر تایلندتان این نکته را در نظر داشت.شهر پاتایا با بازدید بیش از شش میلیون توریست خارجی یکی از مهم‌ترین مناطق توریستی کشور تایلند محسوب می شوند. شهر پاتایا به علت داشتن باره‌ها و انواع مختلف محلات تفریحات شبانه همچون شنا و سایر اینجور تفریحات دارای مشهوریتی جهانی است.حال اگر از لحاظ آب و هوایی بخواهیم به این شهر توجه داشته باشیم، این شهر دارایی آب و هوایی گرم و مرطوب است، بیشتر وقت ها باران خیلی تند و با رعد وبرق همراه می گردد.

شهر زیبای پاتایا
شهر زیبای پاتایا

باران های تایلند

اما باران های تایلند هم دیدنی و لذت بخش خواهند بود.در نوروز و در سرد ترین ماه سال در تایلند دی ماه می باشد که تازه آدم احساس می کند که باید در هنگام شب اگر بیرون باشد یک پیراهن آستین بلند بپوشد. اما برای خود مردم بومی سرد می باشد و خیلی ها کاپشن می پوشند.اگر از تاریخ تالیند بخواهیم مختصری بگوییم باید گفت که تایلند در دوره ای از تاریخ خود بین قرن ده تا یازده میلادی قسمتی از امپراطوری بزرگ چین بوده است. امپراطوری چین در دوره خود حکومتی قدرتمند در کل جهان محسوب می شده است.

باران های تایلند
باران های تایلند


موضوعات مرتبط

کشور تایلند ، تایلند ، تور نوروز 97 ،