تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - پیش از سفر نوروزی به تایلند بدانید

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

پیش از سفر نوروزی به تایلند بدانید

موقعیت تایلند

اگر در نوروز 95 خواستید به تایلند سفر کنید باید بدانید کشور تایلند که از سمت شرقی با کشور های چون کامبوج و اندونزی و ازسمت غرب با کشور میانمار از شمال با کشور چین و ازجنوب با کشور تایلند هم مرز می باشد. کشور تایلند دارای پانصد و هفده هزار کیلومتر مربع مساحت و شصت و دو میلیون نفر جمعیت است و پایتخت آن شهر بانکوک با بیش از ده میلیون نفر جمعیت، جمعیت تایلند در هفتاد و شش استان این کشور پراکنده است، مردم تایلند بیشتر به زبان تایلندی صحبت می کنند و دین این مردم بیشتر بودایی می باشد البته تعداد قابل توجه ای از این جمعیت مسلمان و ایری هستند.

موقعیت تایلند
موقعیت تایلند

نمایش فیل ها در تایلند

این نمایش شما شاهد هنرنمایی فوق العاده ای مانند بالا و پایین پریدن فیل ها در سبک هنرمندان بین المللی روی سکو خواهد بود. نمایشی که در تمامی دنیا مانند آن را نخواهید دید. ترکیبی از نمایش های سنتی تایلند با فانتزی و حرکات بدون هماهنگی از قبل تعییت شده، شما را به هیجان می اندازد.

نمایش فیل ها در تایلند
نمایش فیل ها در تایلند

حاکمیت تایلند

شخص اول مملکت در تایلند پادشاه است و از احترام خاصی در بین مردم برخوردار است. کشور تایلند به خاطر داشتن جاذبه های اعجاب انگیزی مناظر طبیعی مثل دریا ، کوهستان ، سواحل و جنگل های گرمسیری و مرطوب و توسعه یافتگی ، امنیت بالا ، تاریخی فوق العاده غنی و کهن و بعلاوه پایین بودن مخارج زندگی و تنوع غذاهای خوشمزه و سالم یکی از مهمترین کشورهای توریستی جهان به شمار می رود.

حاکمیت تایلند
حاکمیت تایلند


لینک های مرتبط

تورهای ویژه نوروز 95 ، تور پوکت ،