تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - راهنمایی برای سفر به پوکت

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

راهنمایی برای سفر به پوکت

طبیعت جزیره پوکت

پوکت جزیره ای استثنایی است؛ به این معنا که طولانی ترین رودخانه های جهان، و در میان این جزیره کوههای بزرگی همچون هیمالیا قرار دارد ، و بعلاوه پایین ترین سطح کره زمین که ساحل های سفید این جزیره را به رخ می کشد در جوار دریای مرده است، همچنین در این جزیره بزرگترین گونه ی ببر جهان یعنی ببر تایلندی هم دیده شده. و همچنین تایلند دارای یکی از مرطوب ترین نواحی دنیا به شمار می رود. خشک ترین صحراها نیزاز این کشور بسیار فاصله دارند.

    طبیعت جزیره پوکت   
طبیعت جزیره پوکت     

   

بانک ها در پوکت

در تایلند چهار بانک ملی و بسیاری بانکهای محلی، دولتی و منطقه ای وجود دارند که بالغ بر یازده تا از این بانک ها در پوکت فعالیت می کنند و باقی آنها برای جذب مشتریانی ازبین مهاجران مشتاق می باشند. بایداطمینان حاصل کنیدکه بانک،عضوانجمن بانکداران تایلند وتایع قوانین شیوه بانکداری می باشند،اگرچه پیروی ازاین قانون به معنای تضمین سپرده نمی باشد، پس هنگام سفر به تایلند خصوصا پوکت سعی کنید در بانک های محلی پول خود را نگه داری نکنید.

    بانک ها در پوکت   
بانک ها در پوکت     

   

ساعات کاری در پوکت

در جزیره ی زیبای پوکت بیشتر مردم ماهیگیر هستند؛ شرایط کار اغلب خوب است  و مشابه کشورهای اروپای غربی می باشد.ساعات کاری هفتگی چهل ساعت است هرچند این ساعات بر اساس تعداد توریست ها تا حدودی تغییر می کنند. دراین کشور قوانین بسیاری درخصوص استخدام وجود دارد و حقوق و شرایط کار بیشتر با توافق جمعی تعیین می گردد و برای اکثرمشاغل حداقل حقوق منظورشده است.تعطیلات رسمی سالانه معمولا چهارهفته می باشد اگرچه شش هفته نیزمتداول می باشد.

    ساعات کاری در پوکت   
ساعات کاری در پوکت     

   


لینک های مرتبط

تور نوروزی پوکت ،