تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - 4 نکته جالب که باید در مورد جزیره پوکت بدانید

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

4 نکته جالب که باید در مورد جزیره پوکت بدانید

شهرت و ثروت جزیره پوکت

پوکت شهرت و ثروت خود را در پنج سده پیش از راه استخراج کردن قلع به ارمغان آورده است و در حال حاضر تبدیل به قطب گردشگری مهمی در تایلند شده که با سواحل زیبای خود بازدیدکنندگان بسیاری را به سوی خود جذب می نماید.
    جزیره پوکت   
شهرت و ثروت جزیره پوکت     

   

درآمد اصلی این جزیره

با وجود این که از اوایل دهه هشتاد، گردشگران معهم ترین و رکن اصلی درآمد سواحل غربی این جزیره را تشکیل داده اند ولی در عین حال کشاورزی، صید ماهی و میگو و همچنین صید مروارید کماکان از مهمترین مشاغل مردم این جزیره به شمار می رود.

    جزیره پوکت   
درآمد اصلی جزیره پوکت     

   

رقیب جزایر قناری!

پوکت، بزرگ‌ترین جزیره‌ی کشور تایلند می باشد و به اندازه ای زیبایی و رنگ و شگفتی دارد که بعضی آن را کنار جزایر قناری می گذارند ؛ یک جزیره‌ی کوچک با آب‌های شفاف و زلال، صخره‌هایی پوشیده‌شده با خزه، نخل‌های تنومند و بلند، ماسه‌های نرم و روشن و شب‌هایی پر از نور و هیجان همگی پوکت را به جزیره ای رویایی تبدیل کرده اند، طوری که این جزیره از محبوب ترین جزایر دنیا به شمار می رود.

    جزیره پوکت   
پوکت رقیب جزایر قناری!     

   

ساحل پاتونگ

یکی از دیدنی‌های پر طرفدار پوکت را می‌توانید در نزدیکی ساحل پاتونگ تماشا کنید، وقت‌گذرانی در پوکت فانتاسی با برنامه‌های شبانه‌ی آتش‌بازی، نمایش سنت و فرهنگ و آداب و رسوم تایلندی، نمایش و رقص فیل‌ها و بازار صنایع‌دستی ، می‌تواند شبی باشکوه به همراه خود بیاورد.

    جزیره پوکت   
ساحل پاتونگ در پوکت