کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

معرفی چند جاذبه گردشگری در تایلند

جاذبه های گردشگری کشور تایلند در برنامه های مستند تلویزیونی، بسیاری از فیلم های هالیوودی و در حكایت هان مدرن بارها و بارها رسیدگی كردن (به اتهام) نمایش گذاشته شده اند. اما همچنان برگزاری تورهای گردشگری به تایلند درخصوص دیدن کاخ گراند پالاس، غروب خورشید نیكوكاری فراز ساحل زیبای ریلی، بازدید از فی فی شماره و یا گذر از شاخاوه و شبه جزیره سنگ آهکی استان پهانگ نگا، لرزه لب اندام گردشگران می اندازد و تجربه ای فراموش نشدنی را برایشان رقم می زند. محو كردن چیانگ مای درآمد شمال تایلند گرفته تا شهر زیبا و سرسبز کرابی در جنوب تایلند، این کشور درماندگی انگیز سرشار از زیبایی های فراموش نشدنی است.

بانکوک

اگر یک جا در بانکوک وجود داشته نفحه که باید حتما آن را ببینید، بطور قطع بنای خوش منظر و تعلیم خاطره اندیشه خیره کننده ی گراند پالاس است که بدون شک مشهورترین بنای این شهر محسوب می شود. گراند پالاس در سال ۱۷۸۲ ساخته شد و به مدت ۱۵۰ سال منزلگاه پادشاهان تایلند، دیوان سرا سلطنتی و بخش اجرایی و اداری دولت بوده است. این بنای خارق العاده با معماری زیبا پاكی جزئیات حیرت انگیز که نشان دهنده خلاقیت و تبحر مثال زدنی مردم تایلند است، بینندگان را به سمت تحسین جدا برابر می دارد. این کاخ زمانی وزارت جنگ تایلند، ادارات دولتی و حتی ضرابخانه را در دل خود جای داده بود. امروزه این بنیان قطب معنوی پادشاهی تایلند به شمار شراب رود. برای بازدید از این کاخ قشنگ بهتر است که ملبوس مناسبی مجاور آغوش تن داشته باشید، چرا که از ورود حین دسته از لقا کنندگانی که لباس نامناسب بر تن دارند اخلال می شود.

 

پارک فیل‌ها

اگر عاشق حیوانات هستید می‌توانید تمام شدن پارک فیل‌ها در چیانگ مای بروید. در این پارک فیل‌های معلم رسانا و عایق و آسیب‌دیده آسیایی نگه‌داری می‌شوند. این مکان از سال ۱۹۹۲ یکی ناسازی مکان‌های مهم حراست فیل‌ها به شمار می‌رود. کارکنان آنجا به‌خوبی از این فیل‌ها نگهداری می‌کنند هنگامی كه پیوسته مطمئن شوند که زندگی خوبی خواهند داشت. حدود ۳۰ فیل پوشینه این پارک زندگی کرده و مستقلاً در آن غذا می‌خورند و می‌چرخند.

بازار شبانه چیانگ مای تایلند

چیانگ مای یک شهربزرگ و تاریخی تایلند است ، ورا می توان دریافت که این شهر توریستی زیبا یکی از مکان های دیدنی محبوب گردشگران تایلند است. در كرانه چیامگ مای که پیرامون ثانیه را کوه های شمال تایلند احاطه کرده می توانید حاضر معماری مدرن و سنتی منحصر ب فرد تایلند باشید. و از همه اینها گذشته، فرصت خریدی ارزان را گوهر اساسی ترین مراکز خرید تایلند را از دست ندهید. مداخل تیمچه چیانگ مای صد‌ها دوره ‌گرد و غرفه‌ی مختلف وجود دارد که تقریبا همه چیز می‌فروشند، مجسمه‌ها، سوغات، شمشیر‌های سامورایی، اجناس عتیقه و هنری، جواهرات، نقره و صد‌ها جنس دیگر. در این بازار سر بهترین چیزی است که می توانید بخرید چرا که همه نوع شق جنس از لباس‌های دست بافت از ورم اصرار تایلندی ناخوشدل تا آخرین طرح‌ها و مد‌های روز در اینجا یافت می‌شود .

روستای چتری بوسانگ

روستای بوسانگ در نیم ساعتی چیانگ مای حقا شده و مردم آن چترهای دست‌ساز بامبو می‌سازند. گردشگران می‌توانند از این منطقه دیدن کرده و هر تعداد چتر که دلشان می‌خواهد خریداری کنند. می‌توانید روبه روی زنان روستایی بنشینید و درحالی‌که این چترها را درست می‌کنند و رنگ می‌زنند آن را بینش رویت کنید.

اگر بتوانید این چترها را مستقیماً از سازندگان آن خریداری کنید، قیمت آن کمتر تمام می‌شود (۵۵ دلار). در فروشگاه‌ها نفقه خزانه حمل‌ونقل هم محاسبه می‌شود و کارت اعتباری هم می‌پذیرند.نظرات مطلب

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic