کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

بازار چاتوچاک بانکوک

کشور تایلند کشوری می باشد که دارای دیدنی های گردشگری بسیار زیادی می باشد این کشور در کنار تمام زیبایی های خود دارای بازارهایی می باشد که جدا از فضای زیبای آن دارای اجناس خاصی می باشد که در این بازار فروخته می شود. در ادامه در مورد بازار چاتوچاک بانکوک بیشتر صحبت خواهیم کرد.
بازار چاتوچاک بانکوک

چاتوچاک، بزرگترین بازارگه آخر هفته‌ در تایلند است. این بازارگه مشهور ثنایا ۱۵۰۰۰ حجره دارد و روزانه ثغور ۲۰۰ هزارآوا نفر از آن سركشی می‌کنند. چاتوچاک یکی از نامور ترین تیمچه های خیابانی عالم است و یکی از پربازدید‌ترین جاذبه‌های توریستی بانکوک به سرشماری می‌رود.
چرا همه در حالت Chatuchak اكثر از همه بازارهای دیگر در بانکوک، گپ زن می کنند؟ معیار Chatuchak نقطه مهم فروش است- زیاد مسن تر و كهتر است که واقعا می توانید هر چیزی که به پی آن هستید، عدو با فراوانی از چیزهایی که ازبیخ نمی دانستند الزامی دارید را روبرو کنید!
در مجموع، این منطقه از ۸۰۰۰ لانه تشکیل می شود، تیمچه Chatuchak از بزرگترین بازارها در تایلند و یکی از بزرگترین ها در عالم است. که حدود ۲۰۰٫۰۰۰ معاینه بررسی کننده در هر روز از آخر هفته را به خود جذب می کند و با نگرش به وب سایت رسمی، بندها ۳۰ درصد از دیدار کنندگان، گردشگران اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه هستند. در تفهیم که كیل زیادی از خارجی و درونی های مهمان، نفر ابوالبشر و جانور محلی هستند، حرف های اضافی درمورد محل، عنوان می شود.موضوعات مرتبط

شهر بانکوک ، تور بانکوک ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic