تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - هتل 5 ستاره لمردین سامویی

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

هتل 5 ستاره لمردین سامویی

سامویی یکی از جزیره های بسیار زیبای تایلند می باشد که دارای دیدنی های توریستی بسیار زیادی می باشد. این جزیره دارای سواحل بکر و هتل های بسیار زیادی می باشد که از تمام جوانب کامل هستند. در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از هتل های 5 ستاره ی جزیره ی سامویی آشنا کنیم که نام آن هتل لمردین می باشد.
هتل 5 ستاره لمردین سامویی

هتل لمردین در ساحل لامای ثبات دارد ، نواحی این هتل را باغ ها و فضای ریحان كریه در برگرفته است. این هتل خدمت ها اسپا ‏ارائه می دهد ، یک بركه روباز و كنار ناب دارد. ‏ سوییت ها و ویلاهای هتل لمردین فضای وسیعی دارند و وساطت ابزار چوبی دکور شده اند. امکانات اندر سرا ها حایز ‏تلویزیون و پخش کننده ‏DVD‏ می شود. فدایی از اتاق ها نیز تالاب ویژه و عام و بالکن نیز دارند. ‏ میهمانان این هتل می توانند در سالن بدنسازی بسیجیده آن به ورزش بپردازند یا از حوض روباز آن استفاده کنند.
مرکز اسپای این ‏هتل گونه ها خدمت ها مالش درمانی و گاز پینه را نمودن می دهد. كاباره هتل گونه ها غذاهای آسیایی و بین المللی را سرو می کند. ‏ هتل لمردین 20 لطیفه تا جماعت سامویی فاصله دارد ، پارکینگ هتل نیز مفتی و غیررایگان است. محیط این هتل را شمار زیادی بوتیك ‏دربر گرفته است. ‏ منطقه تانگ تاکیان درعوض جهت افرادی که به پی گذراندن حال خود در محیطی ساكت آرامش و ریلکس هستند گزینه مناسبی می باشد.‏