تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - جاذبه ی گردشگری به نام صخره پدربزرگ و مادربزرگ

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

جاذبه ی گردشگری به نام صخره پدربزرگ و مادربزرگ

تایلند یکی از کشور هایی است که دارای دیدنی های بسیار زیادی می باشد. این کشور در کنار تمام زیبایی های خود دارای جاذبه های گردشگری می باشد که از هر نظر جذاب و زیبا می باشند. در ادامه قصد داریم که شما را با جاذبه ی گردشگری به نام صخره پدربزرگ و مادربزرگ آشنا سازیم.
جاذبه ی گردشگری به نام صخره پدربزرگ و مادربزرگ
یکی از مکان های دیدنی و جالب آبخست سامویی، صخره های وزیراعظم و جد هستند که در كناره ور لامای Lamai در شرق سامویی پیشامد شده اند. فرهنگ این وزنه جسم رسوبی(در كلیه مثانه) واحد جریان ها از این قرارست که زن و مردی با پسر خود زندگی می کردند و زمانی که آهنگ گرفتند که برای پسرشان زن بگیرند به شهر دیگری در ۴۰۰ کیلومتری شهر خود رفتند اما در راه آبرو توفانی شد و آنها که شنا بلد نبودند غرق شدند و تبدل به سنگ :صفت جماد هایی شدند که تا حال ابدی است.

صخره های پدر بزرگ و مادربزرگ یکی از مکان های دیدنی و مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده و گیرایی كشش های سیاحت آبخوست سامویی میباشد که در شرق سامویی و كرانه لامای ثبوت گرفته است.

البته ماجرای این صخره ها زیاد زیبا سرگرم كننده است.روایت است  که یک زن و مردی با صغیر پسر خود زندگی میکردندو تصمیم گرفتند که از باب پسر خود همسری بگیرند به همین اراده به شهر دیگری که در چهارصد کیلومتری شهرانها بود رفتند و در راه یم زهاب توفانی شد و غرق شدند وبه سنگ :صفت جماد هایی دگرگونی شدند که تا به امروز سرمد است.

 موضوعات مرتبط

تایلند ، جزیره ی سامویی ،