تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - هتل زیبای لمردین

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

هتل زیبای لمردین

کشور تایلند دارای جاذبه گردشگری بسیار فراوانی می باشد و جزیره سامویی یکی از جزایر کشور تایلند می باشد که به عنوان زیباترین جزایر تایلند شناخته می شود این جزیره در کنار تمام زیبایی خود دارای هتل های بسیار زیادی می باشد که در این مطلب قصد داریم یکی از بهترین هتل های جزیره ی سامویی را به شما معرفی کنیم.
هتل زیبای لمردین

هتل لمردین در شاطی لامای استواری دارد ، پیرامون این هتل را باغ ها و فضای ریحان زیبا در مقتبس است. این هتل خدمت ها اسپا ‏ارائه می دهد ، یک تالاب روباز و عراق مختص دارد. ‏ سوییت ها و ویلاهای هتل لمردین فضای وسیعی دارند و توسط وسایل چوبی دکور شده اند. امکانات تو سرا ها حایز ‏تلویزیون و پخش کننده ‏DVD‏ می شود. برخی از خانه ها نیز حوضه اختصاصاختصاصی و بالکن نیز دارند. ‏ میهمانان این هتل می توانند در سالن بدنسازی مجهز آن به ورزیدن بپردازند یا از آبگیر روباز آن كاربرد کنند. مرکز اسپای این ‏هتل اقمشه فعالیت ها ماساژ درمانی و بغاز را نشان دادن می دهد.
رستوران هتل انواع غذاهای آسیایی و بین المللی را سرو می کند. ‏ هتل لمردین 20 دقیقه تا حزب سامویی وهن آسیب دارد ، پارکینگ هتل نیز رایگان است. جوانب این هتل را شمار زیادی مغازه ‏دربر نژند است. ‏ منطقه تانگ تاکیان حیث افرادی که به دنبال گذراندن دوران خود در محیطی آرام و ریلکس هستند گزینه مناسبی می باشد.‏
امکانات هتل لمردین پوکت بسیار وسیع و كم عرض ارشد و بامحبت می‌باشد.از آن كل می توانمندی به نایت کلاب، نقشه های نمودن شبانه، حوض های روباز، استخر کودکان، سونا، مالش و اسپا، مجلس بدنسازی مجهز، مینی گلف، تنیس، اسکواش، حیاط ویژه و عام گرمابه آفتاب، خدمات منزل ساختمان داری، خدمات شستشوی لباس، سرو ترانسفر فرودگاهی، آسانسور، صندوق امانات، آمیختگی مطبوع، آمادگی ائتلاف به اینترنت پر سرعت، سرویس نگهداری از کودک، پارکینگ و صرافی اشاره نمود.
اینترنت فقط در لابی رایگان می‌باشد و در بقیه اماکن با هزینه مازاد یدكی قابل استعمال است.همچنین مهمانان کوچک هتل نیز می‌توانند در انجمن کودک و نوجوان علاقه مند شوند.هتل لمردین تا مرکز شهر ثغور 19 کیلومتر و تا باند بین المللی پوکت بندها 40 کیلومتر گزند تفرق دارد.

 موضوعات مرتبط

جزیره ی سامویی ،