تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - آب و هوای مناسب برای سفر به شهر بانکوک

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

آب و هوای مناسب برای سفر به شهر بانکوک

یکی از مواردی که باید قبل از سفر در مورد آن بیشتر اطلاعات داشته باشید این موضوع است که از آب و هوایی مناسب آن شهر یا کشور خبر داشته باشید تا بتوانید زمان خرید بلیط وسفر خود را برنامه ریزی کنید. مهم ترین موضوع این مطلب این است که از فواصل مقصد خود آگاهی کامل داشته باشید. در ادامه در مورد آب و هوای مناسب برای سفر به شهر بانکوک بیشتر خواهیم گفت.
آب و هوای مناسب برای سفر به شهر بانکوک

فصل سرد؛ از ابتدای نوامبر تا آخر فوریه، در این حرارت از سال از بارش های استوایی خبری نیست و دما بیشترین کاهش را خواهد داشت. اگر چه این کاهش دما در جوانب جنوبی تایلند محرز تراشیدن اما از باب قدم زدن در دوروبر شمالی بهتر است یک سویشرت همراه داشته باشید. افت دما این ناحیه در این فصل از سال مرزها اسنان ۵ منصب اشل سانتیگراد است. این گاه از سال، به خصوصیت هنگام سال نو میلادی یا سال نو چینی، پرطرفدار ترین حین بابت سفر به تایلند و تور تایلند است، پس ممکن است ضمن سفر به تایلند در این گاه از سال، از باب اخذ بلیط با مشکل برابر شوید یا هدایت كردن وادار كردن شوید از باب رزرو هتل بهای بیشتری بپردازید.
دما در حال روبراه در تایلند رو به افزایش است. اكثراً در چیانگ مای در سجیه کشور که شتا در آن سردتر از قیامت نقاط بود. مبدا فصل تموز دریافتن می شود. و معدل دما حدود (26-30 ) منصب اشل می باشد. در قبله میانه دما مرزها اسنان (26-30 ) منصب اشل سانتی گراد می باشد. میزان بارندگی در این ماه کم است. و رخیص بابت جهانگردی و مصرف از نهاد عالم زیبای این کشور می باشد.