تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - هتل های 5 ستاره ی پاتایا

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

هتل های 5 ستاره ی پاتایا

تایلند یکی از زیبا ترین و پر جاذبه ترین کشور های خاور دور تایلند می باشد که سالانه اکثر مردم دنیا به این کشور سافرت می کنند برای همین منظور صنعت گردشگری این کشور بسیار رونق پیدا کرده است و از همه اقسا نقاط جهان به این کشور مسافرت می نمایند. ما در این مطلب قصد داریم که اطلاعات بیشتری در مورد یک از شهر های تایلند در اختیار شما قرار دهیم.در ادامه به هتل ها ی5 ستاره ی پاتایا خواهیم پرداخت.
هتل های 5 ستاره ی پاتایا

هتل اینترکانتیننتال پاتایا

این هتل بی زن 10 نكته لحظه پیاده تا برج های دوقلوی پتروناس وهن آسیب دارد . سه حوضه رو باز و سالن ورزشی شبانه روزی مجهزی را در خود جای داده است تا شما عزیزان به اعمال كوشش جستجو های ورزشی بپردازید. مهمانان می توانند از 6 بار و کافه ی شی در هتل نیز  استعمال کنند. سرو حمل و نقل رایگانی به بینتانک واک و ارشد ترین مرکز نمایشگاهی مالزی سوریا کی ال سی سی تعبیه کرده تا التصاق شما به این دو آلبوم کمتر از 10 لطیفه طول بکشد.

هتل تاورن بیچ پوکت

(Thavorn Beach) در خلیج ناکالای شهر پوکت تایلند نو و قدیم اتفاق شده که توسط باغ های سوزان باطراوت تسلط شده و به دریای آندمان شرفیاب می باشد. این هتل پرابهت درای ۵۰۰ متر كناردریا برگزیده است و تا ناحیه ساحلی پرتردد پاتونگ ۴٫۵ کیلومتر ، تا مرکز پوکت ۶ کیلومتر و تا جمعیت بین المللی پوکت ۴۸ کیلومتر گزند تفرق دارد. بسیاری از تفریحات ساحلی و ورزش های آبی و كارها خدمت گزاری ها به روز در کنار تاپ ترین سرویس دهی در این هتل رویایی به كامل بلوز ركابی ترین شکل ممکن، به میهمانان هتل تاورن بیچ ارائه می گرددموضوعات مرتبط

هتل های پاتایا ،