تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - پاتایا و بازار شناوری زیبا

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

پاتایا و بازار شناوری زیبا

تایلند به همراه شهرهای زیبایش دارای جاذبه هایی هستند که هر یک به اندازه خود بسیار تماشایی می باشند اما شهر پاتایای این کشور دارای بازار شناور بسیار زیبا و جذابی است که از دیگر جاذبه های این شهر جالب تر بنظر می رسد.

بازار شناور پاتایا با داشتن مساحتی در حدود ۱۰۰ هزار مترمربع بزرگترین بازار شناور دنیا محسوب می شود. این بازار که به چهار بخش کلی دارد و هر بخش ارائه دهنده میراث و فرهنگ بخشی (شمالی،جنوبی،شرقی وغربی) از تایلند است یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری تایلند و پاتایا محسوب می شود که هر ساله گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیا را به سمت خود جلب می کند.

بازار شناور پاتایا


مناظری مانند خانه ها و پل های چوبی متصل به هم که هر کدام با یک سبک متفاوت معماری بنا شده، قایق های سنتی پارویی و جلوه ای از بازار سنتی که روی آب قرار گرفته از جمله مناظریست که توجه همگان را به سمت خود جلب می کند، اگر اهل خرید کردن هستید بدون شک هیچ چیز به اندازه خرید کردن با قایق روی آب نمی تواند مهیج تر باشد، در بازار شناور پاتایا هر روز نزدیک به هشتاد قایق آماده ی سرویس دهی برای حمل و نقل گردشگران می باشند، و فروشندگان نیز در قایق ها محصولاتی مانند ادویه جات، سبزیجات، میوه، پوشاک و… را عرضه می کنند.

همچنین در گوشه و کنار این بازار شناور رستوران های زیادی به چشم می خورد که اکثر آنها غذاهایی از قبیل سوشی، کباب ماهی، سوپ و سایر غذاهای دریایی را سرو می کنند، البته به خاطر حضور توریست ها در تمامی فصول سال در بازار، غذاهای بین المللی به طور دائمی در این رستوران ها سرو می شود.موضوعات مرتبط

تور تایلند ، شهر پاتایا ،