کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

جاذبه های شگفت انگیز کشور تایلند

یکی از یبا ترین کشور های خاورمیانه کشور تایلند می باشد که سالانه بخش عظیمی از صنعت گردشگری را به خود اختصاص داده است این کشور تاریخ بسیار عمیقی دارد و در کنار تاریخ و فرهنگ عمیق خود شهر های بسیار پهناور و بزرگی دارد که همه ی این ها باعث شده است که این سرزمین یکی از بهترین کشورها از نظر جاذبه ی گردشگری باشد. در ادامه به وبلاگ گردشگری تایلند خواهیم پرداخت.

جزیره رویایی مرجانی شهر  پاتایا

یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری تایلند جزیره ی مرجان می باشد.این جزیره دارای سواحل شنی سفید است که  هرروز صبح لنج هایی به طرف آن حرکت می نمایندو بعداز ظهر بر می گردند .طی این مسیر با لنج،۴۵ دقیقه و با قایق موتوری،۱۵ دقیقه است.فضای این جزیره بسیار آرام،سواحل آن بسیار زیباو آب های آن دارای مرجان های بی مانند است.گردشگران در این جزیره می توانند باقایق های کف شیشه ای،به مشاهده ی این مرجان ها بروند.در انجا امکان شنا،غواصی،حمام آفتاب،ورزش های مفرح آبی مثل اسکی روی آب وموج سواری برای همه وجود خواهد داشت و رستوران آن نیز با غذاهای خوشمزه ی دریایی ازگردشگران پذیرایی می کند.

جاذبه های دیدنی گردشگری تایلند


معبد مقدس حقیقت

یک از زیبا ترین بنا های تاریخی تایلند خانه ی مرجان می باشد. خانه مقدس حقیقت  بنای چوبی بسیار بزرگی که به شکل معبد مانندی است که در شمال پاتایا در کنار دریا قرار گرفته است و بلندترین نقطه آن 105 مترارتفاع دارد. این بنا طوری بنا شده است که در برابر باد و نور آفتاب ساحل دریا مقاوم باشد.این بنا بر اساس قوه ابتکار و خلاقیت تایلند قدیم بنا شده و با مجسمه های زیبای چوبی تزئین شده است.

جاذبه های دیدنی گردشگری تایلند

در ادامه می توان در مورد این مکان رویایی گفت که هدف از به کارگیری این مجسمه ها، استفاده از هنر و فرهنگی بوده است که بازتاب دهنده ی دیدگاه قدیم، دانش قدیمی و حکمت و فلسفه شرقی است. این موارد سبب می شود که گردشگران زندگی کهن، مسئولیت انسان، ارتباط زندگی با جهان و هدف مشترک از زندگی را درک نمایند.سرگرمی های دیگری نیز همچون نمایش دلفین ها در این مکان انجام خواهد گرفت.

پارک رویایی پاتایا و پارک شگفت انگیز آبی

اگر قصد تفریح در این کشور را دارد این پارک و پارک آبی پاتایا یکی از مفرح ترین جاذبه های گردشگری تایلند می باشد. پارک پاتایا که در شمال ساحل جومتین پاتایا واقع شده است که شامل شهر بازی، یک پارک آبی بزرگ و یک برج ساحلی با رستوران متحرک است که می توانید از آن منظره ای رویایی از پاتایا را دیدن کنید.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic