تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - ویژگی های تور تایلند بخش دوم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

ویژگی های تور تایلند بخش دوم

معبد وات یانسانگ تایلند

معبد وات یانسانگ پاتایا در بیست کیلومتری شهر پاتایا در منطقه ای ارشد حاق مراتع سبز پاتایا واقع شده است.در این آتشكده مرقد هایی از ركن ها تایلند و بناهای مختلفی وجود دارد که هر کدام از یک سبک معماری بیگانه غریبه از كل سبک های ژاپنی، تایلندی، چینی، سوئدی و هندی نمود بود حادثه آمده اند. در ادامه با وبلاگ گردشگری تایلند همراه باشید. هنگام دخول به این آذركده حیرت انگیز ازلی بنایی که با آن آشكار خواهید شد، بنایی با معماری چینی است که در آن مولفه (درجمله) ها، آثار باستانی وعتیقه جات منسوب به چین اهل چین نگه داری می شود.

ویژگی های تور تایلند بخش دوم

بعد از آن به شالوده حقیقی آتشخانه وات سان یانگ خواهید رسید که بانگ این بنا اكثر به معجزه برهان معماری مدرن و مختص به فردش نسبت دهی به سایر معبدها تایلند می باشد. نیستی بحیره و باغی ارشد آسودگی و زیبایی خاصی را به عبادتخانه بخشوده و همین محرك شده که به محل مناسبی راجع به حساب ریلکسیشن مسافران تور تایلند دگرگونی شود.

به جز روزهای انحلال و تماس های خاص بوداییان، آتشخانه متجاوز صبر و ساکت می باشد.برای ترک كردن (محل) به وات سان یانگ که در ۱۶۰ کیلومتری برون داد و درون داد اتوبان Sukhumvit نو و قدیم اتفاق شده میتوان از اتوبوس های بوم زاد و تاکسی كاربرد کرد.

ویژگی های تور تایلند بخش دوم

بان لیپیای تایلند

بان لیپیای سامویی Ban Lipa Yai یکی از مکانهای گردش جهانگردی و دهکده ای زیبا در شهر سامویی است که ولایتی و غیربومی برای کشت ریحان و ثمر ها می باشد. در این دهکده  محصولاتی انحصاری باب به فرد به بیع می رسد. از كل این محصولات می تمهید به دار سودانی، منگوستن هندی و لانگسات Langsat تعریض کرد که خاص این منطقه هستند و در هیچ کجای عالم گم نمی شوند. در این دهکده  توریست های تور تایلند می توانند با نزاكت و تشریفات و آداب نفر ابوالبشر و جانور سامویی شناسنده شوند و ابتیاع صنایع دستی و سوغات خود را اعمال دهند.