تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - ویژگی های تور تایلند بخش اول

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

ویژگی های تور تایلند بخش اول

با تور تایلند شما می توانید به جزایر مرجانی رفته و رفت وآمد لنج ها و زورق های ماهیگیری را از نزدیک گشت وگذار کنید و یا این که راكب بر قایق های کف بلور ای شده و از گزند تفرق ای نزدیک تماشاگر بود زیر طراوت باشید، اگر خواستید به تعیش زیر آب نزدیک تر شوید و آن را لمس کنید می توانید با تورهای تفریحی که در پاتایا نمودن می شود به غوطه وری رفته و از سفر خود بیشتر لذت ببرید. در ادامه با وبلاگ تایلند همراه باشید.

ویژگی های تور تایلند

اگر اهل تاریخ  هستید و به تبعات قدیمی وجد دارید پاتایا به مرتبه ی کافی از این نظر غنی می عطر که شما بتوانید از رویت اماکن باستانی مربوط به تاریخ مهم آن لذت ببرید، معبد طرفه نوظهور وانسانگ وارارام، و خانه طینت از همه دیدنی ترین جذب های با اهمیت به یاد ماندنی پاتایا هستند که با تور تایلند می توانید از آنها معاینه بررسی کنید.


ویژگی های تور تایلند

شهر زیر آب در پاتایا شهرت یافته است در واقع بزرگترین و مدرن ترین آکواریم آسیا می باشد.این آکواریوم در جنوب پاتایا قرار دارد و به شکل تونل استوانه ای شیشه ای است. 10 متر طول دارد و بیش از چهار هزار موجود آبزی در دویست شیوه متفاوت را در خود جای داده است و شما میتوانید لذت قدم زدن در دل آب های پر از گونه های آبزی را امتحان کنید. ویژگی منحصر به فرد این آکواریوم عظمت آن و تنوع موجودات آن می باشد که میتواند تحریض بر انگیز ترین مقصود برای کسانی که کوچک ترین علاقه ای به حیوانات ندارند ، باشد.یک پیاده روی دلچسب و پر ماجرا در زیر آب!در حالی که روش های جانوری آبزی در کنار شما در حال شنا کردن می باشند.مسافران تور تایلند از آزمون این آکواریوم با کلمه "شگفت انگیز" و "متحیر کننده" یاد میکنند ، و ما هم به شما عزیزان که تصمیم به انتخاب تور تایلند دارید ، این آکواریوم را قصد میکنیم