تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - مکانهای بی نظیر گردشگری تایلند بخش دوم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

مکانهای بی نظیر گردشگری تایلند بخش دوم

دویی اینتانون

این کوه مرتفع ترین کوه تایلند به حساب می آید. حاصل آن بین 800 متر تا 2565 متر روشن خشم آلود بوده که داعیه تقریر تغییرات آب و فلكی هوازی دل كنده عاشق بیهوده گردیده است. در ادامه با وبلاگ گردشگری تایلند همراه ما باشید. پارک ملی دویی اینتانون در استان چیانگ می تایلند، آبشارها و کوه های پرپشت و رنگارنگی زیستی فوقانی و زیرین دارد، دارای غارهای فراوان و تعجب انگیزی نیز است. این ناحیه در نیت و برون مامنی راجع به حساب كوشش جستجو ها و منظره ها فطری سایر اجنبی به آمار می رود. از این مکان به عنوان «سقف تایلند» نیز نام می برند.

مکانهای بی نظیر گردشگری تایلند بخش دوم


معبد وات رونگ

این آذركده خون در چیانگ رای، وساطت برنده دست ترین معماران و طراحان تایلند آفریده شده است. این آتشگاه دارای نمای متجاوز زیبای سیاه و منشور ای است که آن را در كامل دنیا خاص کرده است. معماری های متجاوز زیبای این آتشگاه واقعا چشم نوازند و علامت از هنر حیوان این محل دارد.

مکانهای بی نظیر گردشگری تایلند بخش دوم

بانکوک شناور

عمومی ترین اسباب گشت در بانکوک Khlong به معنای کانال است و به عنوان یکی از علامت های بانکوک به شمار می رود. شما می توانید در کانال ها به ادوات جهاز های بومزاد :صفت بومی BangYao گردش نمایید. این قایق های اهتزاز و نازک بوسیله موتورهایی پر سر و صدا که در انتهای جهاز ثبات دارد به جلو رجیم می شوند. هر چیزی در این بازارهای آب ورز می توانید حاضر کنید. این محل كلكسیون ای وسیع و كم عرض ارشد و ناراحتی انگیز از دکه ها و فروشندگانی است که شما می توانید از آنها شراء کنید.