تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - مکانهای بی نظیر گردشگری تایلند بخش اول

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

مکانهای بی نظیر گردشگری تایلند بخش اول

بازاری روی آب

شاید بریا شما هم جالب باشد و بخواهید بدایند که در ۸۰ کیلومتری كنارها و شمال غربی بانکوک، سوق و میدان معامله روی آب این شهر اسكان دارد که در آن نسوان مادینگان و رجال بوم زاد میوه و ریحان خود را در جهاز های کوچک می فروشند. در ادامه با وبلاگ گردشگری تایلند همراه ما باشید. این راسته اوان ممتلی و تهی از فروشندگان و خریدارانی است که بر روی کانال شهر بانکوک در حال ابتیاع و فروش محصولات گیاهی و ریحان و غذاهای بومزاد :صفت بومی هستند. شلوغی ترین ساعات کار بازار ۶ تا ۱۱ صبح است و از این رو بهتر است که گردشگران از این روال قدیمی معامله و سودا کالا در ساعات اولیه صبح بازدید کنند. این کانال آب که در سال ۱۸۶۸ به دستور امپراتور رامای چهارم به خاطر رندی ساده دلی در سفرهای آبی بین صحرانشین مخلوق شده است، بوم زاد زیاد جذاب راجع به حساب گردشگران است و آنها می توانند با کرایه زورق از این مکان کم شبیه دیدن کنند.

مکانهای بی نظیر گردشگری تایلند


معبد بودای خوابیده

بزرگترین و عتیقه ترین معبد بانکوک است که در نزدیكی همسایگی کاخ پادشاهی پیشامد شده و بیش از هزارآوا تمثال بودا را در خود جای داده است. این بودا در اوقات رامای سوم ساخته شده و نخستین مکان بابت ماساژ نوین آئینی عرفی تایلند به شمار می رود. بودای خوابیده ۴۶ متر طول و ۱۵ متر فراز داشته، با طلا مشكل شده و در چشمهای آن دره به کار رفته است.

مکانهای بی نظیر گردشگری تایلند

معبد بودای طلایی

یکی از اسمی ترین وات های تایلند است که پس از کشف تصادفتصادف s بودای آن به صیت رسید. حدود نیم قرن پیش این بودا که بابت نهی و امر از یغما آن مداخله برماهه ای ها با ساروج پیچیده شده بود، به هنگام مرگ به نجبا محذوف خاشع و كمی از آن کنده شد و عكس بودایی از طلای بحت به فراز ۳.۵ متر و وزن ۵.۵ تن در زیر آن کشف شد. این آذركده در كوی چینی ها پیشامد شده است.موضوعات مرتبط

جاذبه های گردشگری تایلند ،