تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - دو هتل لوکس در تایلند

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

دو هتل لوکس در تایلند

یک دیگر از قطب های گردشگری امروز در جهان کشور تایلند میباشد. این کشور هر روزه در تلاش می باشد که برای رضایت مسافران خود مکانهایی را احداث کند تا آنها در آنجا راحت میباشند که بخش اعظم آن به هتل های آن بر می گردد. در ادامه با وبلاگ گردشگری تایلند همراه باشید که ما می خواهیم این کشور را بیشتر برای شما آشنا سازیم.

هتل شاسا

در نظر داشته باشید که  این هتل از هتلهای لوکس ساموئی می باشد که در کنار تپه ای خوش آب و هوا و زیبا واقع شده زیرا بیشتر بخش های ساموئی ناهموار و کوهستانی است. این هتل 3 استخر ساحلی با سوئیت های بزرگ با دیدگاهای زیبایی از خلیج دلنشین تایلند دارد. اگر مسافران تور تایلند به دنبال هتلی می گردند که صبح با صدای امواج دریا بیدار شده و منظره زیبایی مقابل چشمانشان باشد هتل شاسا بهترین انتخاب است زیرا این هتل در دامنه کوه و مشرف به دریا واقع شده است.اتاق های این هتل مبله و به روش روز تایلندی دیزاین شده اند. این هتل از هیاهوی شهر سامویی فاصله دارد اما شاتل هایی به سوی سواحل Chaweng و Lamai تدارک دیده است. فرودگاه بین المللی سامویی نیز در 46 دقیقه هتل قرار دارد.

دو هتل لوکس در تایلند


هتل سوئیت گرند دیاموند

جالب است این را هم بدانید که هتل سوئیت گرند دیاموند بانکوک دارای واحد هایی از جمله استاندارد ، خانوادگی ، سوئیت ، اتاق تمیز و بدون سیگار و اتاق های ضد صدا می باشد که سوئیت های هتل بزرگ بوده و از اتاق خواب و نشیمن مجزا تشکیل شده اند. از ویژگی های خوب سوئیت ها می توان به دستگاه فکس، آشپزخانه نقلی و نظافت درجه یک ان اشاره داشت.این هتل لوکس و مدرنیته، جایگاه متناسبی جهت برگزاری تمامی مراسم ها از خورد تا کلان، رویدادهای فرهنگی، فعالیت های ویژه ی اداری و کنفرانس ها به شمار می رود. میهمانان می توانند از فروشگاه موجود در هتل سوئیت گرند دیاموند، برای دوستان و افراد خانواده خود، سوغاتی های متعجب کننده خریداری کرده و از آن لذت ببرند.

دو هتل لوکس در تایلند

موضوعات مرتبط

هتل های تایلند ،