تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - دانستنی های تور تایلند بخش دوم

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

دانستنی های تور تایلند بخش دوم

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که جزایر فی فی یکی از زیباترین و بی نظیرترین جزایر کشور تایلند می باشد که سرتاسر آن را مرجان ها فراگرفته اند.این جزایر که در فاصله ی 48 کیلومتری پوکت واقع شده اند، یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی پوکت و تایلند محسوب می شوند. در ادامه با وبلاگ گردشگری تایلند همراه باشد. بهتر است بگوییم مجمع الجزایر فی فی چرا که از شش جزیره تشکیل شده است و در این بین دو جزیره ی اصلی آن به نام های (فی فی کوچک) و (فی فی بزرگ) می باشند، که در این میان تنها جزیره ی (فی فی بزرگ) دارای مردمان می باشد.

دانستنی های تور تایلند بخش دوم

دزر نظر داشته باشید که بیشتر تعداد افراد مسلمان جنوب تایلند تشکیل داده اند و از این بابت مکان مناسبی برای تور تایلند آن هم به صورت خانوادگی می باشد.

شاید بپرسید که در جزیره فی فی مگر چقدر میتوان تفریح کرد و چه امکانات تفریحی ای برای مسافران وجود دارد، تعدادی از این امکانات را به عرضتان میرسانم: شنا، قایق رانی، جت اسکی، کوه نوردی و غواصی در سواحل زیبا خیال برانگیز و... از جمله فعالیت هایی است که در فی فی می تواند صورت بگیرد.اگر به دنبال یک جای خوش آب و هوا با طبیعتی بی نظیر و جاذبه های تاریخی اعجاب انگیز هستید و می خواهید اوقات خوشی را در ساحل و دریا به شنا در زیر آب و تفریحات آبی دیگر شرکت کنید ما جزیره پوکت واقع در جنوب غربی تایلند را به شما پیشنهاد می کنیم.

دانستنی های تور تایلند بخش دوم

البته باید این را هم اضافه کنیم که شهر پوکت معروف به مروارید دریای آندمان از بزرگترین جزایر تایلند محسوب می شود که حدود نیمی از این جزیره فوق العاده از جنگل های گرم سیری پوشیده شده و بیشتراوقات سال، آب و هوایی گرم و مرطوب دارد که موجب شده در تمام فصل های سال گردشگری و تور های پوکت رواج بیشتری پیدا کند. از دیگر دلایل محبوبیت پوکت علاوه بر آب و هوا و طبیعت خاصی آن می توان به هتل های منحصر به فرد و نقاط توریستی چون مراکز تفرجی و... نیز اشاره نمود.