تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - دانستنی های تور تایلند بخش اول

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

دانستنی های تور تایلند بخش اول

حال ما امروز می خواهیم در مورد مکانها گردشگری تایلند در چند بخش برای شما توضیحاتی را داشته باشیم که البته این مکاناها می توانند نیاز های سفر شما به تایلند را به طور کلی برآورده سازند. پس در ادامه با وبلاگ تایلند توریسم همراه ما باشید.

شبه جزیره پرومتپ کپ

البته باید این را هم در نظر داشته باشید که شبه جزیره پرومتپ کپ پوکت تایلند بهترین و شناخته شده ترین مکان گردشگری در پوکت است که دارای طبیعت منحصر به فردی است و گردشگران زیادی برای دیدن غروب آفتاب دریای آندامان به این منطقه می آیند و طرفداران بسیاری دارد. علاوه بر این دارای ساختمانی است که به مناسبت پنجاهمین سالگرد حکومت رامای نهم بنا شده و طول آن 9 متر است که دارای نور مهتابی روشن است که می توان آن را از حدود 39 کیلومتری دید و در داخل این ساختمان نمایشگاه ساعت رسمی طلوع و غروب خورشید وجود دارد.در این شبه جزیره در بالای تپه می توان دریاس آبی و درخشان را دید و از نسیم خنک و ملایم دریای آندامان لذت برد.گردشگران تور تایلند می توانند از رستوران های با کیفیت و مطلوب با غذاهای تایلندی و دریایی همراه با دیدن دریا و قایق های بر روی آب و همچنین میل کردن غذاهای تایلندی لذت ببرند . همچنین مغازه هایی برای یادگاری های سفر تایلند در این جزیره وجود دارد.

گردشگری تایلند بخش اول


دریاچه قرمز رنگ

یکی از مطالبی که جالب توجه میباشد این هست که درجنوب غربی تایلند، شمال شهر کومفاواپی، دریا ای به نام نونگ هان کومفاواپی  وجود دارد اما محلی ها آن را دریای نیلوفرهای قرمز می نامند.هر روزه از آذر تا اسفند، در این دریاچه به مساحت 32 کیلومتر مربع، میلیون ها نیلوفر صورتی سبز می شود که تا دی کاملا رشد می کنند. بهترین زمان دیدار آنها صبح است که گل ها کاملا باز هستند و رنگ صورتی درخشان خود را آشکار می کنند. اما توریست های تور تایلند در همه ساعات روز به دیدن این دریاچه دل نشین می روند و از رنگ زیبای صورتی و قرمز در چنین پهنه ای هیجان زده خواهند شد. البته این دریاچه در تمام فصول سال به این رنگ باقی نمی ماند.آب شفاف دریاچه نونگ هان با اعماقی حدود فقط یک متر بسیار کم عمق است اما شروع این  رودخانه پائو می باشد، که شریان حیاتی در زندگی مردم استان ادون تانی  است.

گردشگری تایلند بخش اول