تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - سفری همراه با دیدنی ها

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

سفری همراه با دیدنی ها

باید در نظر داشت برای سفر به یک کشور پر بازدید مثل تایلند می توان به نقاط بسیاری در  آنجا اقامت یافت چون به طور صد در صد در آنجا اوقات خوشی را برای شما می سازند. این مکانها به دلیل بازدید زیادی که از آنها می شود کیفیت مطلوبی دارند تا همه روزه طرفدران بیشتری پیدا کنند پس حتما کشور تایلند را در برنامه های سفری خود قرار دهید چون نقاط گردشگری متناسب با اقامتگاه های مطلوب در اخیتار شما قرا می گیرد.در ادامه با وبلاگ گردشگری تایلند همراه ما باشید.

سفری همراه با دیدنی ها

خانه باستانی در ساموئی

یکی از ماکنهای پر بازدیدی که باید آن را در نظر داشته باشید خانه باستانی ساموئی می باشد. یکی از دیدنی های ساموئی است که در قسمت چند کیلومتری بعد از دهکده Huathanon  قرار گرفته شده است. این خانه یکی از باستانی ترین و دیدنی ترین خانه های به جای مانده از فاصله تاریخی بسیار دور جنوب شرق آسیا است و عظیم ترین آثار تاریخی سامویی می باشد.

این مکان سالانه گردشگران زیادی را در تور تایلند به خود جذب کرده است چون با اینکه سنتی است ولی جذابیت خودش را به همراه دارد و تخریب نشده است.این خانه خیلی سال پیش ساخته شد و تمام نقاط مختلف آن بدون استفاده از هیچ گونه میخ به هم متصل شده اند.
سفری همراه با دیدنی ها

باغ وحش کائو کویی

البته این نکته نیز بسیار حائز اهمیت میباشد که یکی از دیدنی های پاتایا دیدنی حیات وحش کائو کویی می باشد. این باغ وحش 2000 هکتار است  که در آن بیش از 8000 هزار حیوان و 300 گونه زندگی می کنند. از پرندگان مختلف گرفته تا وحشی ترین حیوانات جهان در این باغ وحش زندگی می کنند. گردشگران تور تایلند می توانند با ماشین در جنگل سفر کنند و زیستگاه طبیعی حیوانات را از اطراف ببینند. سفر در این جنگل و دیدن گونه های مختلف از حیوانات زیستگاه آنها و راه زندگی انها بسیار مطلوبی است. همچنین می توانید چند نکته در مورد حفاظت از طبیعت حصول اطمینان از زیستگاه حیوانات را بیاموزند. به طور کلی می توانید با بزرگترین حیوان روی خشگی فیل سواری کنید و حیوانات را از نزدیک ببینید و تجربه کنید .