کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

دیدنی ها و دانستنی های Thailand

ما همیشه برای سفر به تایلند نقاط دیدنی آن را بشناسیم زیرا این کشور انقدر نقاط دیدینی دارد که مممکن است اصلی ترین انها را در این سفر دت بدهیم . ما امروز بر آن شدیم که مطالبی را در این باب بریا شما بیان کنیم پس در وبلاگ گردشگری تایلند همراه ما باشید. جزیره ی کرال پاتایا یکی از زیباترین جزایر پاتایا می باشد که همه جای آن مانند پوستر می باشد واز دیدنی های معروف پاتایاست . آب دریا این جزیره زلال و رویایی و خوش رنگ می باشد و ماهی ها به وضوح در آن دیده می شود.مسافران تور تایلند میتوانند به راحتی در این جزیره عکس بگیرند یا شنا کنند و از تفریحات و بازی های دریایی استفاده کنند.
دیدنی ها و دانستنی های Thailand
جالب است این رابدانید که درختان زیبای نارگیل و سواحل مرجانی با شن های سفید و رویایی با بازی های متنوع آبی در وسط اقیانوس هند فراموش نشدنی است. نخستین بار هر کسی به این جزیره سفر میکند ساعاتی محو این همه زیبایی متحیر کننده می شود.

آب شفاف این آبشار از بالای صخره های آهكی زرد رنگ به داخل استخرهای آبی می ریزد و منظره ای وجد آور را برای گردشگران تور تایلند به وجود می آورد. این مکان جزو تفریحات پاتایا هم محسوب می شود چون بیشتر مردم تایلند برای اقامت و تفریح به این مکان می آیند و فضاهایی برای استراحت احتصاص داده شده است. در این آبشار آبهای صاف چشم های گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است.
دیدنی ها و دانستنی های Thailand
در نظر داته باشید که ساحل لامای یکی از پرطرفدارترین دیدنی های سامویی تایلند می باشد که در قسمت جنوبی شرقی جزیره واقع شده و با 6 کیلومتر مساحت دومین ساحل  بزرگ شلوغ و پر رفت و آمد جزیره به حساب می آید و جزایر دیگر آن را احاطه کرده اند و در جنوب چاونگ واقع است و همچنین دارای رستورانهای دریایی، رستوران های محلی و غذاهای سریع نیز می باشد.در بعضی قسمتهای جزیره ،‌ صخره ها و مناطق ناهمواری وجود دارد و محدوده ای برای شناکردن مسافران تور تایلند وجود دارد که آب آن از ساحل چاونگ عمیق تر است . در لامایی جنوبی دو روک بزرگ به نام پدربزرگ و مادر عظیم وجود دارد. در این شهر محصولات ، کمی ارزانتر از چاونگ است.


موضوعات مرتبط

تور تایلند ،