تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - مرکز خرید رابینسون

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

مرکز خرید رابینسون

در سراسر تایلند فروشگاه های مختلفی وجود دارد که این فروشگاه ها روزانه فروش خوبی از طریق گردشگرانی که به این کشور می آیند دارد. بعضی از این مراکز خرید زنجیره ای نیز هستند که این محبوبیت آن مرکز خرید را را نشان می دهد. ما امروز می خواهیم یکی از این مراکز خرید را به شما معرفی می کنیم.فروشگاه زنجیره ای رابینسون یکی از بهترین , لوکس و مدرنترین مراکز خرید بانکوک تایلند ، دارای اجناس متنوع با کیفیت بالایی است که شعبه های مختلفی در اغب کشورهای دنیا دارد.
مرکز خرید رابینسون
جالب است این را موضوع را بدانید که  اولین شعبه آن در فلیپین ساخته شد. اما در حال حاضر در بیشتر کشورهای دنیا دست کم یک نمایندگی از رابینسون وجود دارد.این بازاردر منطقه سیلوم ودر ورودی خیابان قرار گرفته و این مکان دلچسب مرکز فروش جواهرات، کافی شاپ و لوازم ورزشی می باشد.
بازار طلای رابینسون همانند بازار جواهرات تهران در بازار بزرگ تهران ، بسیار پر زرق و برق و پر طرفدار می باشد. در صورت خستگی در حین خرید می توان در کافی شاپ های آن ، اوقات خوشی را بگذرانید.از جمله جاذبه های این فروشگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد: وجود 23 فروشگاه از رابینسون که دسترسی به آنها بسیار ساده است.
مرکز خرید رابینسون
 به این مطلب هم باید اشاره کرد که همه آنها در خیابان های مشهور شهر بانکوک واقع شده اند، بنابراین بدون هر گونه دشواری می توان از آن دیدن کرد.در رابینسون می توان انواع محصولات غذایی بسیار متنوع همچون غذاهای ژاپنی را پیدا کرد. فروشگاه های زنجیره ای رابینسون کالاهای متنوع و مختلف برای اقشار مختلف جامعه دارد.مرکز خرید زنجیره ای رابینسون از بافت محلی و قدیمی شهر بانکوک مجزاست. این فروشگاه ها بیشتر مورد توجه گردشگرانی است که به طور موقت و برای انجام امور کاری و تجاری به این شهر سفر می کنند. در این مرکز خرید ،انواع مواد غذایی تازه که با میل خارجی ها جور در می آید، فروخته می شود.

موضوعات مرتبط

تور تایلند ،