تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - نوروز به کجا سفر کنیم؟

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

نوروز به کجا سفر کنیم؟

مسافرت همواره یکی از بهترین تفریحات مردم دنیا بوده است و صنعت گردشگری امروز به عنوان  یکی از مهم ترین پتانسیل های اقتصادی برای دولت ها محسوب می شود و دولت ها بیش از پیش به آن توجه کرده اند، این توجه تنها شامل دولت ها نشده بلکه بخش های خصوصی را شامل می شود و روزانه به تعداد آژانس های مسافرتی، آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها اضافه شده و خدمات آنها برای پیشی گرفتن از یکدیگر روز به روز بیشتر و بیشتر می شود.

Image result for thailand

یکی از بهترین زمان هایی که این بنگاه های اقتصادی می توانند فعالیت کنند و بهترین زمان برای فروش هرچه بیشتر است، تعطیلات نوروزی است. تقریبا زمان زیادی به نوروز 96 باقی نمانده است، به نظر شما بهتر است برای نوروز به کجا سفر کنیم؟ در تعطیلات نوروزی تورهای زیادی از اقسا نقاط دنیا ارائه می شود، به عنوان مثال تورهای تایلند یکی از محبوب‌ترین این تورهای مسافرتی هستند، تور پوکت، تور پاتایا و تور بانکوک بیشترین مسافران را شامل می شود، اگر شما قصد دارید، تعطیلات نورزوی را به یکی از این مقاصد توریستی سفر کنید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

با نزدیک شدن به ایام نوروزی مردم تمایل بیشتری به مسافرت پیدا می کنند و تورهای مسافرتی بیشتری ارائه می شود. در این مقاله قصد داریم که بهترین زمان سفر در طول سال و بهترین مقاصد گردشگری در فصل سفر، همچون ایام نوروزی را به شما معرفی کنیم.

تایلند

تورهای پرطرفدار تایلندی برای نوروز 96

تعطیلات نوروزی بهترین زمان برای سفر می باشند، در این ایام تورهای مختلفی از مقاصد داخلی و خارجی ارائه می شود که در این مقاله به شرح و معرفی این مقاصد گردشگری خواهیم پرداخت.

تورهای تایلند

کشور تایلند به خاطر داشتن طبیعتی بی نظیر و اب و هوایی گرم و استوایی در میان تورهای نوروزی از طرفداران زیادی برخوردار است، درمیان تورهای نوروز 96 شما می توانید تورهای پرطرفدار تایلند را انتخاب کنید، در میان انواع تور تایلند، تورهای پوکت و پاتایا از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند و هر کدام ویژگی ها و جذابیت های مخصوص به خود را دارند.

تایلند

تور پاتایا

اگرچه پیش دواری های زیادی درباره پاتایا وجود دارد اما بهتر است که از جاذبه های گردشگری اصلی پاتایا مثل معبد پاتایا که در شهری ساحلی در قسمت شرقی خلیج تایلند واقع شده است، بازدید کنید؛ گفتنی است این معبد در 165 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک قرار دارد و با اتوبوس تقریبا 2 ساعت و نیم راه تا پاتایا خواهید داشت.

پاتایا

آب و هوایی خشک و مرطوب بوده و دارای 3 فصل گرم و خشک  از ماه مرداد تا بهمن با رطوبت پنجاده درصد و دمایی بین 20 تا 30 درجه،  فصل گرم و مرطوب با رطوبت 75% و درجه حرارت سی تا چهل درجه و بارندگی متوسط و فصل  گرم و بارانی با رطوبت 90% و حرارت بین 25 تا 35 درجه.

پاتایا

تور پوکت

تور پوکت از دیگر تورهای مسافرتی است که شما می توانید در تعطیلات نوروز 96 اوقات خوشی را با خانواده ی خود در آن سپری کنید، جزیره ی پوکت بیشتر به خاطر سواحل و جزایر اطراف آن محبوب گردشگران بوده است، آب های شفاف با سواحلی که از شن های نرم و سفید پوشیده شده اند و با درختان نخل و گرمسیری آراسته شده اند از ویژگی های جزیره ی پوکت می باشند.

پوکت

با تور پوکت شما می توانید به غواصی رفته و از طبیعت پنهان پوکت در زیر آب لذت ببرید یا این که سوار قایق شده و به جزیره ی معروف جیمز باند بروید، اگر اهل نمایش هستید می توانید از نمایش های فیل ها، نمایش فانتاسی شو و... نیز دیدن کنید، پوکت نیز آب و هوایی مشابه با پاتایا دارد و شما در هر فصلی می توانید به این شهر بی نظیر سفر کنید.

            پوکت

در پایان توصیه می کنیم در صورت امکان برای تعطیلات نوروز پیش رو، تور تایلند نوروز 96 را انتخاب کنید، بدون شک هیچ گاه خاطرات و تک تک لحظاتی را که در این کشور سپری خواهید نمود، از یاد نخواهید برد.

منبع:

http://thailand-tourism.mihanblog.com

موضوعات مرتبط

تور پوکت تایلند ، تور پاتایا ،