تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - معرفی معبد بسیار زیبای وانسانگ وارارام پاتایا

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

معرفی معبد بسیار زیبای وانسانگ وارارام پاتایا

پاتایا شهر زیبا و بسیار معروف تایلند است که هر ساله پذیرای هزاران گردشگر از سراسر نقاط جهان می باشد. بد نیست بدانید که در این شعر جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و البته زیبایی وجود دارد. یکی از این جاذبه های معروف پاتایا که در تور پاتایا نوروز 96 هم می توانید از آن بازدید نمایید، معبد وانسانگ وارارام است که در ادامه بیشتر به معرفی آن خواهیم پرداخت.

معرفی معبد بسیار زیبای وانسانگ وارارام پاتایا

باید این مسئله را در ابتدا بگوییم که معبد وانسانگ وارارام پاتایا یکی از برترین معابد تایلند و معروف ترین جاذبه های توریستی پاتایا به شمار می رود. این معبد در ۱۲ کیلومتری جنوب پاتایاست و فقط ۳ کیلومتر تا باغ استوایی نانگ نوچ فاصله دارد. بعلاوه در نزدیکی کوه بوداست و ساختمانی مدرن هم دارد. معبد وانسانگ وارارام پاتایا یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری تایلند، در سال ۱۹۷۶ ساخته شد. کلاس های مدیتیشن معبد وانسانگ بصورت روزانه بوده و طیف وسیعی از دوره های مختلف را شامل می شود.


اما موضوع دیگر این است که معماری معبد دیدنی وانسانگ وارارام پاتایا در حقیقت برگرفته از معماری ژاپنی، چینی، هندی و سوئیسی است و همچنین مرکزی برای مدیتیشن پیشرفته نیز می باشد.

معرفی معبد بسیار زیبای وانسانگ وارارام پاتایا

این مورد را هم بخاطر داشته باشید که در کنار معبد (Wat Yansangwararam) یک موزه چینی معروف به نام "ویهان سیان" دارد که غنایم و اشیای عتیقه ارزشمند را به نمایش می گذارد. در اطراف این معبد باغ های بسیار دیدنی، دریاچه های بزرگ و چند ساختمان با معماری زیبا نیز وجود دارد که این مکان را تبدیل به محیطی زیبا و تماشایی برای مسافران تور تایلند می کند. برخی بر این باورند که این سالن مدیتیشن می تواند آرامش خدایان را به شما القا کند! تایلند ،کشور هزار معبد است ولی معبد وانسانگ وارارام که در پاتایا قرار دارد چیز دیگری ست و بیشتر گردشگران تور تایلند را به خود جذب می کند.

موضوعات مرتبط

جاذبه های گردشگری تایلند ،