تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - معرفی تفریحات هیجان انگیز پوکت

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

معرفی تفریحات هیجان انگیز پوکت

تور پوکت نوروز 96 از آن دسته تورهای نوروزی است که خیلی از مردم از همین حالا به آن فکر می کنند. این شهر بسیار زیبای تایلند به سبب دارا بودن جاذبه های فراوان گردشگری، تاریخی و تفریحی بشدت مورد علاقه گردشگران تور پوکت تایلند است. بدون شک شما در تور پوکت می توانید تفریحات هیجان انگیز متنوعی را تجربه کنید. در مقاله امروز قصد داریم شما را با  3 تفریح هیجان انگیز در پوکت آشنا کنیم.

تفریحات هیجان انگیز در پوکت
تفریحات هیجان انگیز در پوکت

قایق سواری در تنداب

از جمله فراموش نشدنی ترین تفریحات پوکت می توان به قایق سواری در تنداب (WhiteWater Rafting) که از محبوب ترین و معروف ترین سرگرمی هایی است که در آن وجود دارد، اشاره کنیم.


گردشگران هنگامی که با قایق بادی مسیری ۴ کیلومتری را از بین جنگل طی می کنند، یکی از پر ماجراترین ساعت ها را سپری خواهند کرد. بهترین زمان ممکن برای این کار در فصل باران یعنی از ژوئن تا نوامبر است.
قایق سواری در تنداب
قایق سواری در تنداب

فیل سواری در پوکت

یکی دیگر از پرطرفدارترین تفریحات شهر زیبای پوکت، فیل سواری در آن است که همچنین یکی از جاذبه های دیدنی های پوکت نیز بشمار می رود. این سواری یکی از پر طرفدارترین فعالیت هایی است که گردشگران انجام می دهند چراکه در هنگام سواری از زیبایی های طبیعت در طول راه لذت می برند یک راه هیجان انگیز برای یادگیری و سوار فیل در یک محیط زیبا است. حتما به این جزیزه سفر کنید تا از تماشای حیوانات این جزیزه نهایت لذت را ببرید. این سواری یکی از پر هیجان ترین و پرطرفدارترین تفریحات تایلند است که گردشگران و مسافران تور تایلند انجام می دهند. شاید تور پوکت نوروز 96 زمان بسیار مناسبی برای فیل سواری در این جزیره باشد.

فیل سواری در پوکت
فیل سواری در پوکت

ورزش های آبی

و اما از ورزش های آبی پوکت بعنوان دیگر تفریحات هیجان انگیز آن می توان اشاره کرد. جزیره پوکت که یکی از بهترین تفریحات پوکت می باشد، با آب های گرمسیری محاصره شده است، بهشتی برای دوستداران ورزش های آبی می باشد. همچنین باید اضافه کرد که این منطقه برای علاقمندان به غواصی در این سواحل بسیار محبوب و معروف است ولی ورزش های ناشناخته ای مثل کایت سواری و موج سواری، هر روزه به محبوبیت بیشتری بین گردشگران دست می یابد.

ورزش های آبی
ورزش های آبی

منبع: http://e-thailand.ir

برچسب ها

،

موضوعات مرتبط

تور تایلند ، تور پوکت تایلند ،