تبلیغات
گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک - 4 جاذبه تماشایی تور پاتایا

کاربر عزیز،
به وبسایت گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

4 جاذبه تماشایی تور پاتایا

جاذبه های گردشگری در پاتایا انقدر فراوان و بسیار زیبا هستند که باعث شده هر ساله گردشگران زیادی در قالب تور پاتایا به این شهر سفر کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم 4 جاذبه ای که حتما در تور پاتایا باید از آن دیدن کنید را به شما معرفی کنیم. شاید تصمیم گرفتید در تور پاتایا نوروز 96 از آن ها بازدید کنید. با ما همراه باشید.

پاتایا
پاتایا

مینی سیام

یکی از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری تایلند، مینی سیام (Mini Siam) است که نزدیک مرکز پاتایا قرار دارد و در آن ماکت های کوچکی از آثار بسیار تاریخی مشهور جهان و تایلند قرار دارد. مینی سیام سومین مجموعه مینیاتوری بعد از نمونه های شبیه آن در هلند و تایوان است که بیش از 100 مدل مینیاتوری از آثار کهن و باستانی جهان را در مقیاس 1:25 در خود جای داده است.

مینی سیام
مینی سیام

معبد مدرن وانسانگ وارارام

از جمله دیگر جاذبه های توریستی پاتایا باید به معبد وانسانگ وارارام (Wat Yansangwararam)، مهمترین معبد پاتایا اشاره کرد که ساختمانی مدرن دارد. معماری این معبد در حقیقت الهام گرفته از معماری ژاپن، چین، هند، سوئیس و ... است و مرکزی برای مدیتیشن نیز می باشد. در کنار این معبد یک موزه چینی (Chinese Museum) با نام Wihan Sian قراردارد که شامل آثار هنری با ارزش و آنتیک کشور چین است. شما می توانید در تور تایلند سری هم به این معبد بزنید و از نزدیک شکوه آن را نظاره گر باشید. شاید تور پاتایا نوروز 96 بهترین زمان ممکن پیش رو برای بازدید از آن باشد.

معبد مدرن وانسانگ وارارام
معبد مدرن وانسانگ وارارام

دنیای زیر آب

می رسیم به مکانی که به دنیای زیر آب (Underwater World) در پاتایا شهرت یافته است بزرگترین و مدرن ترین آکواریم آسیا می باشد که در جنوب پاتایا قرار دارد. این آکواریم که به شکل تونل استوانه ای شیشه ای است، حدود 100 متر طول دارد و بیش از 4000 موجود آبزی در 200 گونه متفاوت را در خود جای داده است. در صورتی که برای تعطیلات نوروزی خود تور پاتایا را مد نظر دارید، بهتر است چند ساعتی را هم در دنیای زیر آب پاتایا سپری کنید.

دنیای زیر آب
دنیای زیر آب

معبد سوآن داک

از تفریحات تایلند که مورد علاقه مسافران این کشور است می توان به یکی از زیباترین معابد شهر چیانگ مای، معبد سوآن داک (WAT SUAN DOK) اشاره کرد. این معبد بسیار قدیمی است و دارای معماری خاص خود می باشد. دسترسی به آن نیز آسان است. سوآن داک در خیابان سوتب و در نزدیکی دیوارهای باستانی شهر چیانگ مای واقع شده است. این معبد ویژگی هایی دارد که در جاهای مختلف نمی توان آن ها را دید. اصلی ترین ویژگی آن، سالن نمازگزاری کاهنان بودایی آن می باشد.

معبد سوآن داک
معبد سوآن داک

منبع: http://e-thailand.ir

موضوعات مرتبط

تور پاتایا ، تور تایلند ،